Hankkeen työntekijät

Hannaleena Uhlbäck-Ropponen

Projektipäällikkö

0447855580 hannaleena.uhlback-ropponen@savonia.fi

Johanna Kantala

Ruokaketjun ja viestinnän asiantuntija

0447856929 johanna.kantala@savonia.fi

Anu Arolaakso

Projektipäällikkö/ Kestävän ruokaketjun asiantuntija

044 7854048 anu.arolaakso@sakky.fi

Eila Hyttinen

Ruokatuotannon asiantuntija

044 785 3707 eila.hyttinen@sakky.fi

Sanna Louna

Ruoka- ja elintarvikeasiantuntija

0400571642 sanna.louna@proagria.fi

Marja Niskanen

Ruoka- ja yritysasiantuntija

0400905782 marja.niskanen@proagria.fi

Jaana Honghin

Projektipäällikkö

044 767 5061 jaana.honghin@paok.fi

Mari Ekman

Hanketyöntekijä

044 035 5607 mari.ekman@paok.fi


Yhteistyössä

FI-Euroopan-unionin-osarahoittama_PANTONE
ELY_LA01_Logo___FI_B3___RGB